0

9. Ev Nedir

9. Ev Nedir. Akıllı ev, sensörlerin, akıllı ampuller, akıllı kameralar, klimalar, sulama kanalları vb. Gibi teknolojilerin internet bağlantısı ile entegre olmasıyla kurulur.

Cumanız Mübarek Olsun Resimli Mesajları Pratik Bilgi Eviniz
Cumanız Mübarek Olsun Resimli Mesajları Pratik Bilgi Eviniz from pratikbilgievi.com

Dharma, yani ahlaklı ve doğru yaşam prensibini veren evdir. Dokuzuncu ev, jüpiter ve yay ile ilişkili olup, bilgelik ve ilim arayışıyla alakalıdır. Eğitim, yurt dışı, seyahat, yabancı dil, felsefe, din gibi alanlarda etkilidir.

Ev balık burcu konumundan etki alan insanlar ruhsal açıdan son derece hassas tırlar.

Dini ve felsefi konular ciddiyetle ve saygıyla ele alınır. Ahlak duygularını, insancıl özelliklerini nasıl kullanacağını gösterir. Bu yerleşim, kişinin amaçları doğrultusunda zihinsel bir mücadeleye girip inatla üzerinde çalışmasını sağlar.

Read Also :   Malvorlagen Doodle

Öğrenim ve yayıncılık, ruhsal ve felsefe konularının diğer kuşaklara iletiminde rol oynar.

Dharma, yani ahlaklı ve doğru yaşam prensibini veren evdir. Bilgi sahibi oldukları konularda gördükleri eksikleri ve yanlışları dile getirmekten asla geri durmazlar. Kısaca çelik konstrüksiyon evler olarak fabrikada üretilen ve belirlenen arazi üzerine yerleştiren evlere prefabrik ev denmektedir.

Ev teması baskın olan kişiler evlerine çok önem.

Kişi, evi gibi hissettiği her yerde kendine bir güvenlik alanı yaratacak ve bu evin içindeki kişileri korumak isteyecektir. Ev başak burcu konumundan etki alanlar bu konum alanına giren konularda çok titiz, tertipli ve düzenli olurlar. Hayatın sonuna derin bir ilgi olur.

Hukuki konular için de bu eve bakabiliriz.

Ev yengeç burcu konumundan etki alan insanlar ay etkisi nden dolayı bu konum alanına giren konularda duygusal yoğunluk taşırlar. Tüm bunları birleştiren bir yazılımlar sayesinde sayesinde akıllı telefonunuz aracılığıyla evleri ya da binaları kontrol etmeniz. Ev, içinde insanların yaşadığı, çevresi duvarlarla çevrili, odalara bölünmüş, kendine ait çatısı ve bazen de bahçesi olan ahşap, toprak veya betonarme yapı.

Vücut kısımlarından karaciğer, kalçalar, mide, dizden yukarı kısım ve kas gücü bu evin etkisi altındadır.

Birden fazla alanda eğitim alabilir. Yani haritada her ev alanı, birbirine eşit değildir. Analitik zekaları bu alanda kedisini gösterir.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *